Мельник Іван Володимирович

Ортопед-травматолог вищої категорії. Кандидат медичних наук

Стаж роботи — 16 років

Записатись
Залишити відгук

У 2004 році закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця О.О.

У 2013 році – ПАЦ «Ортопедія і травматологія, стабільно функціональний остеосинтез», м.Київ.

У 2014 році закінчив курси остеосинтезу (базовий курс), Асоціація ортопедів.

У 2015 році захистив кандидатську дисертацію.

У 2016 році отримав спеціалізацію з дитячої ортопедії і травматології, м. Київ.

У 2019 закінчив курси по артроскопії, м. Мюнхен, Німеччина.

Щорічно беру участь в міжнародних конференціях та семінарах. Обмінююся досвідом з колегами з різних країн з питань ортопедії та травматології.

Є автором і співавтором численних публікацій та наукових статей в міжнародних і українських медичних виданнях. Свою лікарську діяльність в клініці «Аксімед» розпочав в 2018 році. Приймаю як дорослих пацієнтів, так і дітей (від народження). Завдяки знанням англійської мови надаю медичну допомогу також іноземним громадянам.

На даний момент виконую остеосинтез при переломах кісток, артроскопію плечового та колінного суглобів, ПХО ран у дітей і дорослих. Параартикулярні та паравертебральні блокади (траумель, лимфоміозот, стероідні препарати) і внутрішньосуглобне введення лікарських препаратів (гіалуронова кислота, PRP). Займаюся діагностикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату: дисплазії, плоскостопість, сколіоз у дорослих і дітей. Проводжу сеанси мануальної терапії хребта і великих суглобів, тейпування суглобів і хребта.

Улюблений крилатий вислів:

«Лікар повинен пам’ятати, що лікувати кожну людину потрібно співвідносно природі, віку, місцю, де він живе і пори року», – Гіппократ.

Відгуки