Марусіченко Віктор Вікторович

Невролог

Стаж роботи 10 років

Записатись
Залишити відгук

В 2011 році закінчив Донецький Національний  медичний університет ім. М.Горького, медичний факультет, за спеціальністю «лікувальна справа» та отримав кваліфікацію-лікар.

З 2011 року по 2013рік проходив інтернатуру за фахом «неврологія» на базі «Інституту невідкладної та відновної хірургії» в відділенні «реконструктивної ангіоневрології та нейрореабілітації». Отримав сертифікат за спеціальністю «неврологія» 30 січня 2013року.

З 2013 року по 2015 рік закінчив клінічну ординатуру за спеціальністю «неврологія» на кафедрі «дитячої та загальної неврології» учбово-наукового інститута після дипломної освіти ДонНМУ ім. М.Горького на базі Інституту невідкладної та відновної хірургії ім В.К.Гусака та дитячої обласної клінічної лікарні під керівництвом д.м.н, проф. Евтушенко С.К, а також кафедрі «неврології та рефлексотерапії Національної медичної академії післядипломної освіти   ім. П.Л.Шупика, на базі Київської обласної клінічної лікарні, під керівництвом д.м.н., проф., Свиродова Н.К. (маю свідоцтво лікаря «клінічного ординатора»).

Маю опубліковані наукові праці:

 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Проницаемость гематоэнцефалического барьера, интратекальный синтез IgG и нейровизуализация в дифференциальной диагностики рассеянного склероза»-Український неврологічний журнал №3- 2013р.
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Профиль когнитивной дисфункции при достоверном рассеянном склерозе у лиц молодого возраста»– Український неврологічний журнал №3 -2013р.
 • Марусиченко В.В, Марусиченко Е.А, Евтушенко С.К, Иванова М.Ф, Симонян В.А, Чижевская О.И., Международный неврологический журнал №5 (51) 2012г с.98-102 «Тяжелая форма подострого склерозирующего панэнцефалита у пациента 18-летнего возраста».
 • Марусиченко В.В., Марусиченко Е.А, Белякова М.С, Евтушенко С.К, Симонян В.А, Гончарова Я.А. Український Вісник психоневрології, том 20, випуск 3 (72).«Особенности ранней дифференциальной диагностики бокового амиотрофического склероза».
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші)- «Туннельные невропатии. Трудности диагностики и лечения» – Международный неврологический журнал №1 -2015:-с.25-30.
 • Марусiченко В.В., Євтушенко С.К. ( та інші) – научно-практическое и методическое пособие «Шкалы в общей и детской неврологии».
 • Міжрегіональна науково-практична конференція «Современные и практические подходы в диагностики и лечении когнитивных нарушений »-19.10.2013р

Брав участь у:

 • Мастер-клас «Неотложные состояния в неврологии»- 24.12.2013р.
 • Мастер-клас «Дифференциальная диагностика острого вялого тетрапареза»- 20.01.2014р.
 • Мастер-клас « Многоликая головная боль»- 03.02.2014р.
 • Майстер клас « Скальпова акупунктура в комплексному лікуванні головних болів різного ґенезу» 20.02.2015 року.
 • Майстер-клас « Лікувальні блокади при болях у спині» 20.03.2015 року.
 • VІ міжнародний медичний конгрес « Впровадження сучасних досягнень медичної науки у практику охорони здоров’я України» – 15-17 травня 2015 року.
 • Міжрегіональна науково-практична конференція і засіданні Донецького обласного товариства неврологів «Труднодиагностируемые заболевания нервной системы»09.2013 року, з доповіддю: «Поздняя диагностика бокового амиотрофического склероза, имитирующего цервикальную миелопатию (случай из практики)».
 • Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених НМАПО ім. П.Л.Шупика, присвяченої «Дню науки»: «Інновації молодих вчених медиків їх впровадження в практичну охорону здоров’я 2015», 30.04.2015 року, з доповіддю «Туннельные невропатии. Трудности диагностики» .

З 2013 рок працюю науковим співробітником лікарем (ординатором) неврологом в Інституті невідкладної та відновної хірургії ім В.К.Гусака.

Напрямок захворювань  в неврологіі: захворювання центральної та периферичної нервової системи, демієлінізуючі захворювання,  вертеброгена патологія.

Улюблений вислів:

Существуют тысячи болезней, но здоровье бывает только одно. (Карл Людвиг Берне).

Відгуки

Летушева Людмила Анатоліівна

Дякую Віктору Вікторовичу , за уважне ставлення до хворого, за правильно поставлений діагноз ( до цього побувала у різних лікарів),за правильно назначене лікування Віктор Вікторович справжній професіонал, лікар від Бога, дуже йому вдячна

______________________________________________

Роман Яніна

Дуже уважний врач, професійно оглянув, щробили на місці мрт і отримала діаноз, та термінове направлення на операцію. Операцію вже зробила, дуже задоволена, що все розказали як є насправді, не намагалися призначати зайвих процедур та не гаяли час. Дуже рекомендую лікаря, справжній професіонал, безмежно вдячна.

______________________________________________________________________________________
Людмила Довга

Віктор Вікторович кращий спеціаліст, до якого я зверталася із своєю спиною. ДЕкілька років мучали болі сі ніхто не міг допомогти. НА якийсь час ставало легше, а потім знову боліло. І лише Віктор Вікторович підібрав мені таке лікування, після якого я вже більше 1,5 роки почуваю себе здоровою людиною.

__________________________________________________________________________________________