Кондратенко Ірина Василівна

Отоларинголог вищої категорії

Стаж роботи - 20 років

Записатись
Залишити відгук

Закінчила медичне училище № 4 з червоним дипломом і відразу ж продовжила навчання в Київському національному медичному університет ім. О.О.Богомольця, який закінчила в 1999 р.

Навчання поєднувала з роботою у відділенні реанімації новонароджених клініки «Охматдит». Вибір спеціальності пов’язаний з тим, що на момент закінчення вузу я була мамою двох маленьких дітей, і мені дуже часто доводилося зустрічатися з дитячими ЛОР-хворобами. Мені захотілося вникнути й розібратися в цій проблемі.

Тоді я в 2000 році закінчила інтернатуру з дитячої отоларингології при КМАПО ім. П.Л.Шупика й почала працювати в поліклініці, приймаючи як дітей, так і дорослих. Бажаючи далі розвиватися в цій області медицини, а також допомагати в лікуванні ЛОР-патологій Пацієнтам будь-якого віку, в 2003 році я освоїла спеціалізацію «Отоларингологія» на базі Київської обласної лікарні.

В 2006 році я закінчила клінічну ординатуру з отоларингології. За час, проведений в ординатурі, моя активна оперативна діяльність склала близько 100 трахеостомій, у тому числі й екстрених, десятки ушивань травм ЛОР-органів, трепанопункції, ендоларингіальне видалення доброякісних новотворів, гайморотомії по Калдвел-Люку, ведення важких стаціонарних хворих з флегмонами після ларингектомій.

З 2007 року працювала в Київській поліклініці № 1 Деснянського району. За цей період одержала подяку від міськадміністрації після того, як задоволені моєї роботою Пацієнти написали лист тодішньому градоначальнику. В 2008 році мене запросили працювати в приватну клініку, що спеціалізується на проблемах слуху. Там у процесі роботи я освоїла всі види діагностики слуху (аудіометрію, об’єктивну імпедансометрію, отоакустичну емісію, слухові викликані потенціали) і здійснювала діагностику слуху в дітей.

Постійно відвідую міжнародні конференції по сурдології й майстер-класи, про що свідчать відповідні сертифікати. В 2010 році я стала однією з перших в Україні, хто освоїв, а потім здійснював тестування й настроювання кохлеарних імплантів. В 2012 році я одержала спеціальність «сурдологія» і стала провідним сурдологом у медичному центрі «Інфотон». У сферу моїх обов’язків входило виявлення й відбір кандидатів на кохлеарну імплантацію, популяризація об’єктивної діагностики й кохлеарної імплантації, лікування різних видів зниження слуху, слухопротезування.

Влітку того ж року я виступала з доповіддю на щорічній ЛОР-конференції в Судаку, присвяченій імплантатам середнього вуха. У цей же період я почала працювати в інституті отоларингології у відділенні ЛОР-патології дитячого віку на посаді молодшого наукового співробітника. Виконую об’єктивну діагностику слуху в дітей і беру участь у науковій праці з вивчення впливу нейрональних стовбурних клітин на функціональний стан внутрішнього вуха в умовах гострого ототоксикозу.

Цікавлюся здоровим харчуванням і способом життя, немедикаментозними методами лікування, методиками раннього розвитку дітей. Мрію випробувати методику розвитку математичних, логічних і креативних здатностей у дітей на своїх онуках.

З дитинства катаюся на гірських лижах, прилучила до цього виду спорту чоловіка й дітей. Також люблю волейбол.

Відгуки

Коновалова Елена
Выражаю огромную благодарность Кондратенко Ирине Васильевне! Она поставила мне четкий диагноз и назначила мне лечение, в ходе которого я избавилась от одной из сложных форм гайморита за 10 дней, хотя до этого лечение у врача другой клиники не вызвало положительной динамики. Благодарю, если в подобных ситуациях окажутся мои знакомые – у меня есть абсолютно твердая рекомендация – доктор Кондратенко. Доброго здоровья и стабильности во всем хорошем! Спасибо большое.


Віталій Ліщук
Пані Ірино, щоро дякую за допомогу. Думаю, що відтепер Ви будете моїм лікарем.

***
Mrs. Irino, thank you for the help. I think that from now on you will be my doctor.

***
Pani Irino, dziękuję za pomoc. Myślę, że od teraz będziesz moim lekarzem.


Ирина
У меня были боли в ухе и глухота после простуды. Врач мне помог! Поставил правильный диагноз, прописал лечение и через неделю я снова здорова. Огромное спасибо! Очень внимательный и вникающий во все подробности болезни врач, всем советую!


Елена
Ирина Васильевна – врач от Бога!
Впервые я побывала у доктора на приеме в Поликлиннике Деснянского района. Именно она поставила мне правильный диагноз (ГЭРБ) частых болей в горле, направив к гастроэнтерологу. И если бы не она, я бы и дальше принимала антибиотики и колола уколы( ибо фарингиты переходили ниже в бронхи и мне ставили диагноз пневмонию и не понимали почему кашель не проходил) Вот такие врачи. Мой гастро раньше ни слова не говорил про ГЭРБ пока я не пришла К нему с диагнозом Ирины Васильевны. Мне прописали верное лечение.
Так же моей дочери доктор помогла справиться с частыми болями в горле. Поставив верный диагноз и Назначив правильное лечение. Сейчас всё хорошо. Руки у доктора тоже золотые.
Спасибо Вам, уважаемая Ирина Васильевна.