Клиника современной неврологии

   

Клиника неврологии Аксимед в Киеве
Наша специализация:

 
 

Відомий український мистецтвознавець, історик, літературознавець, публіцист, професор кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого, доктор мистецтвознавства, кандидат філологічних наук, член-кор. Академії мистецтв України, член Спілки кінематографістів України та Асоціації українських письменників, Заслужений діяч мистецтв України – Вадим Леонтійович Скуратівський, на численні прохання працівників і друзів Клініки «Аксімед» люб’язно погодився прочитати цикл відкритих лекцій на актуальну тематику.

Перша лекція із циклу Вадима Леонтійовича на тему «Україна сьогодення у контексті наслідків минулого» - відбудеться 25-го квітня, у суботу у конференц-залі Клініки «Аксімед». Початок в 15-00.

Оскільки кількість місць у конференц-залі обмежена, для реєстрації необхідно зголоситись заповнивши форму на сайті, або надіславши листа на Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Отож, шановні друзі та коллеги – до зустрічі на відкритій лекції, яка подарує нам незабутні миті цікавого спілкування та допоможе краще орієнтуватися у соціально-політичну-культурно-мистецьких реаліях.

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки

Почему клиника "Аксимед"?

Задать вопрос