Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото лікування невриту лицьового нерва

Лікування та реабілітація хворих невритом черепно-мозкових нервів

Щоб мати уявлення про неврит черепно-мозкових нервів, важливо знати, що таке неврит і черепні нерви. Які бувають наслідки невритів черепних нервів?

Неврит - це запальне захворювання, при якому відбувається ураження стовбура периферичного нерва. Відповідно, не важко припустити, що клінічна картина захворювання залежить від того, яка частина нерва вражена, від цього, власне, залежить і зовнішня картина захворювання. 

Більшість нервів складаються з рухових, вегетативних і чутливих волокон, тому при невритах розвивається паралізація, м'язова атрофія, порушення чутливості, нерідко присутні судинні і трофічні розлади.  

Черепні нерви - це нервові волокна, вихідні і вхідні в головний мозок. Черепні нерви включають в себе наступні нервові волокна:

  • нерви органів почуттів (зорові, переддверно-улітковий нерв, нюховий нерв);
  • рухові черепні нерви (окоруховий, відвідний і блоковий).

Крім того існує язикоглотковий нерв, лицевий нерв, блукаючий нерв, під'язичний нерв. 

Якщо спостерігається неврит черепних нервів, як правило, хворого традиційно обстежують повністю, починаючи з дослідження зорового нерва. Неврити черепних нервів ще називають краніальними невритами. Вони включають в себе неврит лицьового нерва, яких є сьогодні досить поширеним.  

Згідно з останніми даними, всі хворі, які мають неврит лицьового нерва, мають високі титри противірусних тіл (до таких вірусів як герпес, грип, аденовірус), що дозволяє говорити про роль вірусних інфекцій у розвитку невритів. 

Варто відзначити, що, наприклад, виникнення невриту лицьового нерва може відбутися внаслідок переохолодження, яке є пусковим моментом у розвитку захворювання.  

Лікування невритів черепного нерва 

При лікуванні невритів черепних нервів використовуються протизапальні, протибольові препарати. Практично завжди застосовується фізіотерапія.  Відповідно, лікування для більш молодих пацієнтів проходить набагато швидше, ніж для людей старшого віку.

Сучасне медичне обладнання, центр діагностики та кваліфіковані неврологи клініки “АКСІМЕД” у м. Київ, зроблять усе, щоб полегшити Ваш стан і встановити причину невриту.

Записатися на консультацію до невролога Ви можете по телефону або онлайн на сайті. Клініка знаходиться поруч зі станцією метро Лівобережна. Звертайтеся у будь-який час. Ми працюємо у вихідні і святкові дні, щоб завжди бути поряд і допомогти Вам.

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання