Клініка сучасної неврології

   

Наша спеціалізація:

 
 

Фото психогенних запаморочень

В трійку лідерів скарг на прийому у невропатолога входять запаморочення. Насправді, причину цієї недуги виявити дуже складно. Для успішної діагностики та лікування потрібно високотехнологічне обладнання, мультидисциплінарний огляд лікарів і, звичайно ж, зацікавленість в усуненні проблеми самого Пацієнта.

Види запаморочення

Одним з видів запаморочення є так зване психогенне запаморочення, що займає друге місце за поширеністю. Його особливість полягає в невизначеності відчуттів і загальному дискомфорті. Людина відчуває дивний стан, який зазвичай він не розцінює як запаморочення. Начебто і є проблема, а точно її описати неможливо. Або навпаки - скарг настільки багато, що дуже важко поставити точний діагноз.

Симптоми психогенного запаморочення

Найчастіше при психогенному запамороченні відчуття людини схожі на сп'яніння. Це часто супроводжується такими симптомами:

  • потемніння в очах;
  • шум у вухах;
  • дивним мерехтінням предметів перед очима;
  • тривожний стан;
  • відчуттям нестачі повітря і багатьма іншими суб'єктивними розладами.

Зазвичай люди чомусь не надають належного значення цим відчуттям і вважають, що нічого серйозного в стані здоров'я не відбувається. Це, звичайно ж, велика помилка. 

Лікування запаморочень. Де знайти хорошого невролога у м. Київ?

У подібних випадках рекомендується записатися на консультацію до лікаря невролога. У м. Київ неподалік від станції метро Лівобережна знаходиться сучасна клініка неврології “АКСИМЕД”. Невролог проведе ретельне опитування, встановить точний діагноз за допомогою найсучасніших технічних засобів і проведе комплексне лікування хвороби. Вчасно звернувшись за допомогою до хорошого лікаря-невролога, Ви зможете запобігти важким наслідкам розвитку хвороби. 

Запис на прийом до платного невролога можлива по телефону або онлайн на сайті. Не зволікайте!

Закрыть
Ваше імя
Контактний телефон
Зручний час для дзвінка
Введіть код

Чому клініка "Аксімед"?

Поставити питання