Клиника современной неврологии

   

Клиника неврологии Аксимед в Киеве
Наша специализация:
 
 
Отзывы о клинике

Здесь Вы можете ознакомиться с отзывами или оставить отзыв о клинике

География пациентов

10 лет работы клиники "Аксимед" - больше 25000 пациентов

Научная деятельность

 Научные статьи и публикации

Блог

Новости клиники, интересные статьи, тесты и другая информация

Фото болю у суглобах

Майже у кожного з нас в тій чи іншій формі вже є проблеми з суглобами, а з віком відсутність болю в суглобах стає швидше винятком, ніж правилом. 

Суглоби - одне з найбільш незахищених місць в нашому організмі.  Вони несуть колосальні і постійні навантаження, які ми, в силу багатьох причин, зменшити просто не в змозі, а навпаки - з часом тільки збільшуємо їх.  Суглоби можуть почати турбувати абсолютно будь-кого з нас, і це не залежить від віку, статі чи нашого роду занять.  

Основні причини виникнення болю в суглобах

 • Травми або надмірне навантаження на суглоби, ожиріння;
 • Запальні процеси в нервах і сухожиллях;
 • Болі в суглобах можуть бути синдромом інших захворювань, таких як гепатит, туберкульоз, грибкові інфекції, аутоімунні захворювання;
 • Пухлини і дегенеративні захворювання суглобів.

Важливо також зазначити, що погана екологія і наявність захворювань суглобів у вас в роду також збільшує ваші шанси придбати проблеми з суглобами. Погіршення стану і здоров'я суглобів також «сприяє» сучасний ритм життя: людина зараз більше часу проводить пасивно - постійно сидить за комп'ютером, не вміє правильно відпочивати і підбирати фізичні навантаження. 

Лікування болів в суглобах

Вам слід розуміти, що незалежно від того, яким саме чином у вас з'явився біль у суглобах, вам обов'язково слід звернутися до фахівця. Тільки ортопед-травматолог зможе призначити необхідне лікування, спираючись на результати вашого обстеження. 

Якщо вас стали турбувати суглоби, ви відчуваєте біль або скутість, або ж ви травмували суглоб самостійно - приходьте на обстеження в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» у Києві неподалік від станції метро Лівобережна. У всіх лікарів в нашій клініці вже є необхідний і вагомий досвід лікування пацієнтів з різними видами травм і захворюваннями суглобів, і вони будуть раді проконсультувати і допомогти вам. 

Фахівці Клініки «АКСІМЕД» - люди, які докладуть всі наявні у них зусилля, щоб ви більше не відчували біль в суглобах, а могли рухатися вільно і впевнено! 

Досить страждати!  Приходьте в клініку сучасної неврології «АКСІМЕД» і ми допоможемо вам знову стати здоровим!

Фото запаморочення

Клініка сучасної неврології “АКСИМЕД” у м. Київ займається діагностикою і лікуванням захворювань, що супроводжуються запамороченнями і розладами рівноваги.  

Лікарі найчастіше розглядають запаморочення, як симптом основного захворювання або як тимчасовий прояв ослаблення організму під впливом ряду зовнішніх чинників. 

Причини запаморочення

Запаморочення може бути наслідком цілого ряду причин:

 • сильні емоційні стреси (негативні, а також позитивні); 
 • незвичні, екстраординарні ситуації: політ в літаку, морська хвороба, екстремальні каруселі, швидка їзда на машині або мотоциклі;
 • незбалансований раціон харчування, дефіцит глюкози в організмі викликає запаморочення і загальну слабкість всього організму;
 • інтенсивні фізичні навантаження;
 • вживання певних лікарських препаратів: транквілізатори, антисептики і антибіотики, гіпоалергенні засоби.

На відміну від ситуативного погіршення самопочуття і одноразових запаморочень, регулярні прояви подібних симптомів можуть бути провісниками серйозного захворювання. Запаморочення часто бувають наслідком отруєння продуктами харчування, алкогольними або іншими речовинами, передозуванням ліків, а також результатом ударів або травм голови.  

Однак набагато частіше тимчасова втрата орієнтації в просторі і запаморочення є ознакою порушення роботи функціональних систем організму. 

Часті запаморочення і супутні симптоми можуть бути провісниками таких захворювань як отит, всілякі харчові отруєння, інтоксикації, мігрені, хвороби вестибулярного апарату, остеохондроз, невроз і нервові розлади, інсульт або навіть онкологічних захворювань. 

Профілактика

Для профілактики неприємних запаморочень необхідно ретельно дотримуватися оптимального режиму праці та відпочинку, приділяти необхідний час здоровому і міцному сну, гуляти на свіжому повітрі, займатися оздоровчою фізкультурою. Дуже важливо збалансоване, повноцінне харчування, щоденне вживання сезонних овочів і фруктів. Не варто при цьому зловживати алкоголем і кофеїном.  

Лікування запаморочення у м. Київ

При перших же симптомах, необхідно негайно звернутися на консультацію до невролога. Він визначить справжню причину вашого поганого самопочуття. Завдяки новітнім зразкам діагностичного обладнання в клініці сучасної неврології "АКСІМЕД", Ви маєте можливість пройти повний комплекс обстежень і дізнатися точну причину запаморочень, а під час консультації у кращих невропатологів дізнаєтеся, яким чином краще боротися зі своєю недугою.

 

Неврологія - наука про захворювання нервової системи, яка має складну будову і відповідає за реакції на зовнішні і внутрішні подразники, а також за роботу всіх без винятку органів і систем людського організму.

Не дарма кажуть, що всі хвороби від нервів.  Саме тому дуже важливо серйозно ставиться до будь-яких відхилень або патологій нервової системи і періодично відвідувати лікаря невролога.

1

 Хто такий невролог?

Невролог - це лікар, який діагностує і лікує захворювання нервової системи.  Раніше, коли не було сучасних діагностичних апаратів, таких як МРТ, рентген, нейрофизических методів досліджень, невролог встановлював діагноз, грунтуючись на неврологічному огляді пацієнта.  В арсенал інструментів для огляду входили молоточок, яким невролог перевіряє рефлекси людини, голка для визначення чутливих розладів, камертон для визначення вібраційної чутливості і ліхтарик, за допомогою якого перевіряється реакція зіниці на світло.

nevrologiya

На сьогоднішній день, коли божевільний ритм життя, надлишок негативної інформації через ЗМІ та інтернет, постійні стреси призводять до того, що неврологічні захворювання зустрічаються все частіше, тільки таких методів діагностики недостатньо.

У Києві недалеко від станції метро Лівобережна працює медичний діагностичний центр «АКСІМЕД» - клініка сучасної неврології.  Мед центр має в своєму арсеналі найсучасніший апарат МРТ відкритого типу, який допомагає на ранніх стадіях діагностувати атеросклероз, підвищення внутрішньочерепного лікворного або венозного тиску, які є причиною серйозних неврологічних розладів.  На УЗД невролог може визначити наявність бляшок в судинах, їх звуження, що дозволяє вчасно почати лікування і запобігти серйозним наслідкам.

У клініці «АКСІМЕД» в Києві працюють кращі професіонали неврологи з багаторічним досвідом.  Записатися на прийом до лікаря невролога можна, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами.  Консультація невролога платна, але ціна за прийом цілком прийнятна. Вартість прийому вказана в нашому прайсі на сайті.

 

 Коли необхідно звернутися до невролога?

Записатися на прийом до лікаря-невролога необхідно негайно, якщо Вас турбують:

 • Часті головні болі, мігрень;
 • Запаморочення;
 • Шум у вухах;
 • Двоїння в очах, звуження або випадання полів зору;
 • Хиткість ходи;
 • Високий артеріальний тиск, гіпертонічні кризи або ВСД (вегето-судинна дистонія);
 • Порушення чутливості деяких частин тіла;
 • Болі в нозі, руці, попереку, шиї, грудному відділі.  Біль - неврологічний розлад;
 • Будь-які проблеми з хребтом (остеохондроз, грижі та ін.) вимагають огляду невролога;
 • Депресія;
 • Панічні атаки;
 • Розсіяний склероз;
 • Запалення трійчастого нерва.

 Огляд невролога.  Як відбувається?

Зайшовши в кабінет до невролога, діагностика почнеться з огляду пацієнта.  Доктор подивиться на ходу людини, як він сідає, веде бесіду. Оцінить пам'ять, швидкість реакції, словниковий запас, а також наявність больових відчуттів при пересуванні.

Потім невролог збирає анамнез зі слів пацієнта.  Коли почалися проблеми, як розвивалася хвороба, чи є подібні проблеми у родичів пацієнта.  Багато неврологічні захворювання передаються у спадок.

Потім доктор невролог приступає до тестування пацієнта, перевіряє координацію, рухову і чутливі сфери хворого, рефлекси, реакцію зіниць і ін.

На підставі цього невролог ставить первинний діагноз і при необхідності, для його підтвердження, може призначити додаткове обстеження (УЗД, МРТ).

Огляд пацієнта лікарем-неврологом

Прийом лікаря невролога в клініці «АКСІМЕД» за часом триває рівно стільки, скільки необхідно, щоб встановити точний діагноз.  У приватній клініці працюють дійсно хороші, уважні фахівці, які готові вислухати пацієнта без поспіху, провести повну діагностику, правильно підібрати методи лікування і довести свою справу до кінця. У клініці «АКСІМЕД» в Києві є свій реабілітаційний центр, де лікарі допомагають пацієнтам повністю відновитися після травм, інсульту і повернутися до повноцінного життя.  Рефлексотерапія, масаж, остеопатія, іглофлексотерапія, розробка м'язових контрактур, а також наявність сучасного обладнання допомагає людям швидко встати на ноги.

 Чому варто відвідати клініку «АКСІМЕД»? 

Наші переваги:

 • Клініка «АКСІМЕД» в Києві спеціалізується на неврології.  Тут працюють тільки найкращі фахівці неврологи з величезним досвідом;
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
 • Сучасний центр діагностики захворювань та реабілітації;
 • У клініці є все для зручності пацієнтів.  Вона знаходиться на лівому березі біля метро Лівобережна.  Сучасні палати, обладнання, уважний персонал і фахівці, які знають свою справу;
 • Сучасний апарат МРТ відкритого типу для людей з клаустрофобію, апарат УЗД експерт класу.

Шукаєте хорошого лікаря-невролога в Києві?  Вам однозначно до нас! Неврологічна клініка «АКСІМЕД» надасть Вам допомогу і допоможе побороти будь-яку недугу.

 

 

13 июня 2019 г в клинике «АКСИМЕД» была прочитана лекция на тему: «Болезнь Паркинсона. Диагностические критерии и стратегия лечения»

Лектор: невролог клиники «АКСИМЕД» – Караман Н.И.

 • Болезнь Паркинсона является вторым наиболее распространенным нейродегенеративным заболеванием после болезни Альцгеймера.
 • Обычно развивается в возрасте от 55 до 65 лет и встречается у 1–2% людей в возрасте старше 60 лет, увеличиваясь до 3,5% в возрасте 85–89 лет.
 • Около 0,3% населения планеты страдают от этой болезни.
 • Распространенность среди мужчин выше, чем среди женщин, с соотношением 1.5 к 1.0.

В настоящее время диагностика болезни Паркинсона основана на клинических особенностях из истории и осмотра, а также реакции на дофаминовые агенты и развитии двигательных колебаний.

Моторные проявления расстройства начинаются асимметрично и обычно включают в себя:

 • тремор,
 • мягкий голос (гипофония),
 • маскированные фации (первоначально проявляющиеся как снижение частоты мигания),
 • мелкий почерк (микрофотография),
 • жесткость (ригидность),
 • медлительность движений (брадикинезия),
 • шаркающие шаги,
 • трудности с равновесием.

Достижения в исследованиях нейровизуализации (транскраниальная допплерография, позитронно-эмисионная томография, однофотонная эмиссионная компьютерная томография) стали лучшим подходом для оценки метаболизма и дефицита дофамина, а также дифференциации идиопатической болезни Паркинсона от других паркинсонических заболеваний.

Обеспечение постоянной дофаминергической стимуляции является целью лечения флуктуаций у пациентов с прогрессирующей болезнью Паркинсона. Помимо медицинских препаратов, около 40% пациентов с болезнью Паркинсона используют одну или несколько форм альтернативных методов лечения в дополнение к своим стандартным методам лечения: лечебная физкультура, физиотерапия, логопедия, трудотерапия.

Закрыть
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Введите код с картинки
СТАТЬИ

МРТ

мрт

Открыт современный Центр магнитно-резонансной томографии (МРТ)

ЧИТАТЬ

УДАРНО-ВОЛНОВАЯ ТЕРАПИЯ

ударно-волновая терапия

На базе клиники АКСИМЕД открылся кабинет ударно-волновой терапии.

ЧИТАТЬ

ЭМГ ИГОЛЬЧАТАЯ

терапевт

В клинике появилось расширенное электронейромиографическое..

ЧИТАТЬ

ВЫЗВАННЫЕ ПОТЕНЦИАЛЫ

Метод выделения слабых и сверхслабых изменений электрической ..

ЧИТАТЬ

Почему клиника "Аксимед"?

ПАРТНЕРЫ

Новое Время

Заславский

Країна

Work.ua — сайт поиска работы №1 в Украине

ВСЕ ПАРТНЕРЫ
Задать вопрос